Тварини - AN OVERVIEW

Тварини - An Overview

Тварини - An Overview

Blog Article

Але наука розглядає це поняття набагато ширше. Це ссавці, плазуни, риби, земноводні, павукоподібні, молюски, черв’яки, морські зірки і багато інших.

До речі, їжаки – хижі тварини, в основному їдять різних комах, слимаків, ящірок, мишей, дрібних вужів. Вони не їдять яблука і грибочки, як розказується в дитячих казках чи показується в рекламі по телевізору.

Наприклад, муркотання кішки створює специфічне поле, яке заспокоює людину, знімає біль і запалення. Також доведена ефективність спілкування людини і тварини. Наприклад, діти краще розвиваються, якщо батьки сприяють їх контакту з вихованцем.

Як наслідок, коли широкої підтримки зазнала гіпотеза про вторинне спрощення у зв'язку з паразитним способом життя, ці погляди відкинули.

● Довгий час вважалося, що всі хребетні харчуються виключно через рот і травну систему. Нещодавно було виявлено, що тихоокеанський п’явкорот — найпростіший хребетний, що має хордоподібний орган під назвою нотохорд — може поглинати поживні речовини прямо через шкіру.

● В околицях французького села План-де-ла-Тур, якось раз небувало розмножилися зелені коники.

Приготуйтеся дізнатися про світ тварин те, чого зазвичай не розповідають на уроках біології і, тим більше, по телебаченню.

Якби звірі могли говорити, чимало жалібних історій повідали б вони нам про своє життя. Розповіли б, як жорстоко і несправедливо чинить з Тварини ними людина. Скільки «братів і сестер» знищили вони (себто ми) за багато-багато років. Поскаржилися б вони і на те, як важко прогодувати і зберегти потомство, здавалося, б навіть у «ситих» районах.

Результати дослідів обробляють за допомогою математично-статистичного аналізу.

гетеротрофне живлення — організми, що потребують органічних сполук як джерела вуглецю для росту й розвитку.

У розпал літа можна побачити, як поспішно повертається в своє гніздо їжачиха. Вона поспішає до дитинчат. Іноді їх буває чотири, іноді сім. Крихітні їжата, розміром з кульку від пінг-понгу, майже безпорадні.

Може примяться як переносне значення по відношенню до людини. Вживається в зневажливій формі і означає нерозвиненість.

В домашніх умовах людина має можливість контролювати популяцію певного тваринного і проводити селекцію. Звідси з’являються нові породи, наділені новими якостями.

Епітеліально-мускульний мішок складається з поздовжніх та кільцевих м'язів. Порожнина тіла не має епітеліальної вистилки, може редукуватись або заповнюватись паренхімою. Кишківник наскрізний. Видільна система протонефридіального типу або ж відсутня. Ділення рівномірне, не спіральне, в розвитку кишківника спостерігається вторинна порожнина (рот проривається незалежно від бластопори, на місці якого формується анальний отвір)

Report this page